1-3 Kasım Tarihlerinde Kıbrıs’ta Bir Araya Geldik!

TLC ailesi olarak pandemi gibi zorlu bir sürecin ardından “Birlikte Olmayı Özledik” sloganıyla yola çıktık. Hep birlikte önümüze çıkan engelleri aşarak daha da güçlü bir şekilde sektörde yerimizi sağlamlaştırarak devam ediyoruz.

Pandemi öncesinde son olarak 2019 senesinde KKTC Limak Cyprus Deluxe Hotel’de bayilerimizle toplantımızı gerçekleştirdik. Daha sonra pandemi sebebiyle yüz yüze bir araya gelemedik. Fakat bölgesel toplantı ve eğitimlerimizle iş ortaklarımızı desteklemeye devam ettik. Nihayet pandemi sonrası TLC Klima olarak 1-3 Kasım tarihlerinde Limak Kıbrıs Deluxe Hotel’de gerçekleştirdiğimiz bayi toplantımızda, ülkemizin her yanından katılım sağlayan iş ortaklarımızla bir araya geldik.  2022 sezonu boyunca markamızı “Dünya Bu Havayı Seviyor” diyerek ulusal çapta müşterilerimizle buluştururken Kıbrıs buluşmamızda konseptimizi ürünlerimizi müşterilerimize ulaştıran siz değerli iş ortaklarımıza ithafen “Sayenizde Dünya Havayı Seviyor” olarak belirledik.

Zorlu geçen pandemi sürecinde yüz yüze etkinliklere ve toplantılara mecburi bir ara verilmişti. Özellikle online sürece geçişi kolaylaştıran pandemi döneminde TLC Klima olarak yüz yüze etkileşimin ve paylaşımın ne kadar etkili olduğunu daha iyi anlıyor ve önemsiyoruz.

Pandemi süreci boyunca çalışmalarımıza iş ortaklarımızla birlikte hız kesmeden devam ettik. Bu dönemde çeşitli sunum ve eğitimler düzenledik. Şimdi ise sosyal mesafe ve maskeler olmadan iş ortaklarımızla Kıbrıs’ta kurguladığımız eğitimler, kutlamalar ve gezilerle özlem gideriyoruz.

Fatih Güvercin tarafından modere edilen toplantımızda karantina döneminden sonra zor ekonomik koşullarda bize ışık tutması için Ata Portföy CEO’su etkinliğimizde TLC ailesine eşlik etti. Ata Portföy CEO’su Mehmet Gerz’in verdiği “Finansal Farkındalık, Paranın Psikolojisi” semineri ile bilgilendik ve bilgiyi paylaşarak yeniden büyüdük. Değerli eğitmenimiz Fatih Güvercin ise “Bayilerde Kuşaklara Liderlik” eğitimini gerçekleştirdi. Sonrasında gerçekleşen departman sunumlarında ise satış pazarlama direktörü Filiz Doğan, VRF klima sistemleri Türkiye satış müdürü Gökhan Külahi, ısı pompası sistemleri Türkiye satış müdürü Cahit Pektaş, satış sonrası hizmetler müdür yardımcısı Okan Köken bizlerle birlikteydi.

Yönetici ortağımız Sema Tunar’ın konuşmasından sonra ise ödül takdimleriyle program kapanışı yapıldı. Pandemi sürecinde başarı elde etmek ve bunu sürdürmek istikrar ve disiplin gerektiriyordu. Tüm bu süreçte başarılarıyla gururlandığımız iş ortaklarımıza ödüllerini takdim ederek Split, VRF, Isı Pompası Satış Ciro Ödül Takdimi ve Satış Sonrası Hizmetler Müşteri Memnuniyeti Ödül Takdimi’ni gerçekleştirdik.

İş ortaklarımız ile Kıbrıs’taki buluşmamızda bilgilendirerek, ödüller takdim ederek destekleyici çalışmalar yaptık fakat bunların yanında da pandeminin bitişini düzenlediğimiz gezilerle kutladık. Etkinliğin son gününde profesyonel rehberler eşliğinde Kapalı Maraş Turu ve Lefkoşa Turu ile etkinliğimizi keyifli bir şekilde sonlandırdık.

TLC Klima olarak düzenlediğimiz bu buluşmada tüm iş ortaklarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.