“Yenilik Geleceği Yaratır ” temasıyla 2. Gree Markalar Stratejik İş Ortakları Konferansı 19 Ekim’de Zhuhai’de düzenlendi. Yaklaşık 300 Gree Distribütörünün katıldığı bu 4 günlük etkinlikte katılımcılar “Çin’de Yaratıldı, Dünyaca Sevildi “ deneyimlerini paylaşmak ve Gree’nin bağımsız inovasyon başarılarına tanık olmak için bir araya geldi.

Gree’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Başkan Yardımcısı Bayan Dong Mingzhu konferansta “Yenilik Geleceği Yaratır” konulu bir konuşma yaptı ve düzenlenen GREE DenizAşırı Ödül Töreninde ödülleri stratejik ortaklara sundu.

Gree’nin temel teknolojilerini hissetmek ve kişisel olarak Gree’nin kendi yeniliklerinin en son başarılarını deneyimlemek için denizaşırı stratejik ortaklar Gree Robotics Co., Ltd.’yi ziyaret ettiler. Dört endüstriyel robot dört ekranı kontrol ederek, bazen sıralı ve bazen birlikte bir kare oluşturmak üzere bir araya geldiler. Hangi şekilde olursa olsun, denizaşırı stratejik ortaklar için oldukça hoş “Eve Hoşgeldiniz GREE’ciler” cümlesini yazarak misafirlerin kalplerini ısıttı.

Denizaşırı stratejik ortakların ortak çabaları altında, Gree markasının yurtdışı pazarındaki etkisi artmaktadır.  Şuan GREE markasını 160’dan fazla ülke ve bölgede,  300 milyon küresel kullanıcı kullanmaktadır. Madam Dong, Gree’nin her zaman yenilikçiliği, temel teknolojileri hakimiyet altına alıp ,  “İnsan İçin Daha İyi ve Daha Sağlıklı Bir Yaşam” vizyonuna adadığını ve bunun imalat sanayiinin sorumluluğu olduğunu vurgulamıştır.