TLC Klima San.ve Tic . A.Ş. GREE İş Ortakları toplantısını 10-12 Şubat 2017 tarihlerinde Elexus Otel, Girne, K.K.T.C’de gerçekleştirdi. Toplantıya TLC Klima’nın tüm Türkiye’den 200 ‘den fazla yetkili bayi ve servisi katılımda bulundu.  Toplantı; Sunucu, Yazar, Gazeteci, Nefes ve Yaşam Koçu Neslihan Yavuzcan’ın Sema gösterisi ile başladı. “Bir Olursak, Biz Oluruz” sloganı ile gerçekleşen toplantıda TLC Klima Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Akın Telci ve Gree Electric Appliances Inc. Orta Asya Bölge Genel Müdürü Mr. Eastone açılış konuşmaları yaptılar. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı/ Yönetici Ortak Sn. Sema Tunar 2016-2017 yıllarını değerlendirirken, TLC Klimanın satış ve pazarlama stratejilerini paylaştı.

TLC Klima Pazarlama Müdürü Filiz Doğan ve IT Danışmanı Serdar Ekmekçi tarafından iş ortaklarına dijital pazarlamanın önemi ve TLC Klima dijital mecra reklam çalışmaları aktarıldı.

Toplantı aynı zamanda GREE VRF Klima Sistemlerinin iş ortaklarına lansmanı misyonunu da taşımakta olup , Ürün Müdürü Ufuk Bor tarafından GREE VRF Klima Sistemleri tanıtıldı.

Neslihan Yavuzcan tarafından verilen sağlıklı yaşam semineri ve nefes terapisi ile devam eden toplantıda, çekiliş ile misafirlere hediyeler verildi. İş ortakları ve TLC Yönetiminin açık kürsü şeklinde gerçekleştirdiği sohbet ve paylaşımlarla gün sona erdi.

Toplantı sonrası Funda Öncü’nün sahne aldığı Gala Yemeği DJ Anna Yurlova ile devam etti. TLC Klima ve İş ortakları 2017 sezonuna birlik, beraberlik ve yüksek enerji ile başladı.