TLC Klima San. ve Tic. A.Ş.’nin 11 -13 Ekim 2019 tarihlerinde Limak Cyprus Deluxe Hotel’de gerçekleştirdiği toplantıda TLC Klima çalışanları ve tüm Türkiye’den 88 İş Ortağı bir araya geldi.
“Başarı Değer Yaratmaktır” sloganı ile gerçekleşen buluşmada toplantının açılışında konuşma yapan TLC Klima Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Akın Telci 2019 senesini değerlendirdi.
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Sema Tunar yeni ekonomide rakamların değeri ve finansal analizlerin önemi ile ilgili konuşmasında yakalanan başarı için İş Ortaklarına teşekkür etti.
Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Filiz Doğan 2019 yılında hayata geçirilen projeler hakkında bilgi vererek, TLC Klima’nın Markalaşmaya bakış açısını aktardı.
Bilgi Teknolojileri Müdürü Can Bahtiyar gerçekleştirilen projelerin başında daha verimli ve hızlı iş süreçlerinin hayata geçirilmesi olduğunu vurgulayarak yeni B2B ve Raporlama Sistemlerini tanıttı.
VRF & Isı Pompası Sistemleri Satış Müdürü Cahit Pektaş GREE VRF ve Isı Pompası sistemlerinde geliştirilen yeni ürünleri tanıtırken özellikle GREE ısı pompaları ürünleriyle pazarda iddialı olduklarını belirtti.
Kapalı Maraş Bölgesi – Panoramik sahili, Mağusa Sur İçi, Namık Kemal Zindanı, Lala Mustafa Paşa Cami ve Panoramik Mağusa Kalesi gezisi ile devam eden buluşmada TLC Klima GREE İş Ortaklarının hem yılı değerlendirme hem de dinlenme fırsatı buldular.