GREE Electric App. Inc’ın Türkiye distribütörü olan TLC Klima 22-25 Aralık 2017 tarihleri arasında İş Ortaklarına Kiev Gezisi düzenledi.

86 Kişinin katılımı ile gerçekleşen gezide Fairmont Otel ‘de konaklayan misafirler  Kiev ‘in önemli noktalarından, Aya Sofya Meydanı’nı, Dostluk Heykeli’nin bulunduğu Dostluk Tepesi’ni, Başbakanlık,Parlamento Binası ve Kiev”deki 240 yıllık silah fabrikasını, Mihaylovski Kilisesi, Knyagine Olga Heykelini görme fırsatı  yakaladılar.

İkinci gün 2.Dünya Savaşı Müzesi turu gerçekleştirildi.  TLC Klima İş ortakları İkinci Dünya Savaşına ait belgeler, resimler ve katliamlarda kullanılan araçların sergilendiği müzede yakın geçmişin izlerinden oldukça etkilenerek müzeden ayrıldılar.

Son gün düzenlenen toplantıda TLC Klima Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Akın Telci ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Sema Tunar 2017 değerlendirmesi yaptı ve TLC Klima’nın 2018 hedef ve politikalarını aktardı. Toplantıda TLC Klima’nın genişleyen ürün gamı ile birlikte 2018 ‘de piyasaya sürülecek yeni modeller ve GREE Isı Pompası sistemleri tanıtıldı. Buddha Bar’da gerçekleştirilen Gala Yemeği ile sona eren gezi ile misafirler hem yoğun geçen bir seneyi geride bırakmanın hem de yeni yılı hep birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşadılar.