TLC Klima San. Ve Tic. A.Ş. 2017 yılına yönelik Bölgesel Servis Eğitimlerinin ilk ikisini 19-24 Aralık 2016 tarihleri arasında gerçekleştirdi. İzmir Ramada Otel, Antalya Wind Of Lara Otel’de gerçekleşen eğitimlere  Ege ve Akdeniz Bölge Servisleri katıldı.

Eğitimlerde TLC Klima Satış Sonrası Hizmetler  Müdürü Mehmet Gökalp ve Ürün Müdürü Ufuk Bor GREE Electric App. ‘ın klima sistemlerine yönelik teknik bilgileri paylaştı. Mehmet Gökalp satış sonrası müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas olduklarını belirterek mesleki bilgi kadar müşteriyi anlamanın ve iklimlendirme ihtiyacını doğru çözüm ile sonuçlandırmanın çok önemli olduğunu belirtti. GREE Split, Multi, Ticari Tip ve VRF Sistem klimaların detaylı şekilde ele alındığı eğitimler Marmara, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde devam edecek.

TLC Klima bireysel ve ticari tip klimaların yanı sıra 2017’de VRF Klima Sistemleri, Isı Pompası ve Asansör Kliması ve Sistem Odası Kliması gibi farklı ürünler ile ürün gamını genişletiyor.